BM teleks od 28. aprila 2017.

  28 april 2017
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Fudbal

Vojvođanska liga sever

22. kolo:
Bačka – Bečej 1918 0:2
Polet – Srbobran 2:0
Mladost APA – OFK Vrbas 2:1
Sloga – Tavankut 2:0
Mladost – Tisa 2:1
Zadrugar – Radnički 3:0
Potisje – Subotica 2:0
Budućnost – Tekstilac 1:1

 

23. kolo:
Bečej 1918 – Srbobran 3:1
Budućnost – Polet 2:1
Tekstilac – Potisje 2:1
Subotica – Zadrugar 0:5
Radnički – Mladost 2:2
Tisa – Sloga 0:2
Tavankut – Mladost 3:0
OFK Vrbas – Bačka 2:1

24. kolo (29/30.4. 16,30 č):
Polet – Bečej 1918
Srbobran – OFK Vrbas
Bačka – Tavankut
Mladost APA – Tisa
Sloga – Radnički
Mladost – Subotica
Zadrugar – Tekstilac
Potisje – Budućnost

25. kolo (6/7.5. 16,30 č):
OFK Vrbas – Bečej 1918
Potisje – Polet
Budućnost – Zadrugar
Tekstilac – Mladost
Subotica – Sloga
Radnički – Mladost APA
Tisa – Bačka
Tavankut – Srbobran

MFL Bačka Topola – Mali Iđoš – Vrbas – Bečej –
Srbobran

11. kolo:
Vojvodina – Budućnost 5;0
Jedinstvo – Pobeda 2:1
Mladost – Tomislavci 2:1
Sloboda – Iskra 0:2
Obilić – Mladost radost 2:2

12. kolo:
Pobeda – Vojvodina 0:6
Iskra – Mladost 5:1
Tomislavci – Jedinstvo 1:2
Budućnost – Obilić 3:2
Mladost radost – Sloboda 7:1

13. kolo (29/30.4. 16,30 č):
Vojvodina – Tomislavci
Jedinstvo – Mladost
Mladost radost – Iskra
Sloboda – Budućnost
Obilić – Pobeda

14. kolo (7.5. 16,30 č):
Mladost – Vojvodina
Iskra – Jedinstvo
Tomislavci – Obilić
Pobeda – Sloboda
Budućnost – Mladost radost

Odbojka

I b liga Srbije (m)

22. kolo:
MOK Bečej – Novi Sad 0:3
Metalac Takovo – Srem Iton 0:3
Mladenovac – Timok 3:0
Užice – Antena 3:0
Bavanište – Napredak 037 3:0
Zaslon – Dubočica 0:3
Prva vojvođanska liga istok (ž)

18. kolo:
ŽOK Bečej – Krajišnik 3:0
Proleter – Inđija 3:0
Kikinda – Hercegovina 3:0
Banat – Žitište 3:0
U ovom kolu slobodna je ekipa Mladost II iz Nove Pazove.
Prva vojvođanska liga centar (ž)

18. kolo:
Lavice 07 – Libero 1:3
Štrand volej – NS Tim 0:3
NS Volej tim – Beočin metal 3:0
Grbić – Dunav volej 3:0
Star – Slavija 3:2
Stoni tenis

I liga Srbije (ž)

17. kolo:
Josip Kolumbo – Vojvodina BG 4:2
NS 2011 – Stoni 4:1
Zmajevo – Vojvodina 2011 0:4
Požega – Vojvodina NS 4:0
Čoka – Đurđevgrad 4:0

18. kolo (29.4):
Vojvodina BG – Čoka (17 č)
NS 2011 – Josip Kolumbo
Đurđevgrad – Požega
Vojvodina NS – Zmajevo

II liga Srbije (ž)

17. kolo:
Slavija 96 – Bečej 4:3
18. kolo (29/30.4):
Bečej – Temerin (nedelja, 17 č)

Košarka

Druga regionalna liga sever (m)

25. kolo:
Karađorđevo – Velika Kikinda 88:73
Odžaci – Mladost Veternik 49:105
Sloboda NS – Budućnost 64:71
SO Koš – Star 45:96
Sivac – Kadet 82:89
Petrovgrad – Bagljaš 67:64
U ovom kolu slobodna je ekipa Tise iz Bečeja.

26. kolo:
Tisa – SO Koš 0:20 (S.R.)
Velika Kikinda – Petrovgrad 92:76
Bagljaš – Sivac 100:86
Star – Sloboda NS 94:100
Budućnost – Odžaci 104:70
Mladost Veternik – Karađorđevo 104:54
U ovom kolu slobodna je ekipa Kadet iz Novog Sada.

Naslovi

Popularni Članci