BM teleks od 14. novembra 2014.

  14 novembar 2014
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

VATERPOLO

Prošle nedelje održana je izborna skupština PVK Bečej na kojoj je izabrano novo rukovodstvo. Članovi Upravnog odbora su Nikola Kovačev, Siniša Vulović, Danijela Tot, Dejan Božić, Laslo Šinković i Goran Krstonošić, koji je i predsednik kluba.

 

FUTSAL

Prva liga Srbije

7. kolo:
Bečej – Kopernikus 5:1
Smederevo – Mungosi 3:6
SAS – Ekonomac (odloženo)
Nova Pazova – Vintersport 1:1
Vranje – Fontana 8:5
Kalča – Novi Pazar 2:1


8. kolo(14/17.11.):
Smederevo – Bečej
Vintersport – Vranje
Ekonomac – Nova Pazova
Kopernikus – SAS
Mungosi – Novi Pazar
Fontana – Kalča

9. kolo (21/24.11.):
Bečej – Mungosi
Kalča – Vintersport
Vranje – Ekonomac
Nova Pazova – Kopernikus
SAS – Smederevo

 

MFL Vrbas-Titel-Žabalj

11. kolo:
Jedinstvo (BPS) – Budućnost 0:1
Vojvodina – Jedinstvo (G) 0:1
Napredak – Mladost 2:2
Miletić – Bačka 4:0
Hajduk – Sloga 4:1
Iskra – Obilić 8:1


Nakon odigranih utakmica u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Međuopštinske lige Vrbas-Titel-Žabalj nije se mnogo promenilo u odnosu na raspored na tabeli nakon 10. kola kada je reč o timovima iz opštine Bečej. U prvom kolu nastavka prvenstva koje će se odigrati na proleće sastaju se:

12. kolo:
Jedinstvo (BPS) – Sloga
Vojvodina – Budućnost
Iskra – Mladost
Bačka – Obilić
Napredak – Jedinstvo (G)
Hajduk – Miletić

 

STONI TENIS

Prva liga Srbije (ž)

5. kolo:
Vojvodina (BG) – Čelarevo 4:2

6. kolo:
Novi Beograd – Vojvodina (BG)

Druga liga Srbije (m)

5. kolo:
Unirea (Uzdin) – Vojvodina (BG) 1:4

6. kolo:
Vojvodina (BG) – Eđšeg (NS)

 

ODBOJKA


I vojvođanska liga, sever (ž)

3. kolo:
Apatin – Bečej 3:1
Goks in – NIS Spartak II 0:3
CVS – Panonija 3:0
Volejstars – Merkur 3:0
Sutjeska – Hajduk 1:3

4. kolo:
Bečej – CVS 0:3
Merkur – Sutjeska 3:1
Goks in – Apatin 3:1
NIS Spartak II – Hajduk 3:1
Panonija – Volejstars 1:3

5. kolo (15/16.11.):
Volejstars – Bečej
Apatin – NIS Spartak II
CVS – Goks in
Sutjeska – Panonija
Hajduk – Merkur


6. kolo (22/23.11.):
Bečej – Sutjeska
NIS Spartak II – Merkur
Panonija – Hajduk
Goks in – Volejstars
Apatin – CVS

 

I vojvođanska liga, istok (m)

2. kolo:
OK Bečej – Banat 1:3
Klek Srbijašume – II Kikinda 0:3
Mladost – Sloven 2:3
Sirig (slobodan)

3. kolo:
Kikinda – Bečej 3:2
Sloven – Klek Srbijašume II 3:0
Banat – Sirig 3:0
Slobodan klub Mladost (Turija)


4. kolo (15/16.11.):
Klek Srbijašume II – Bečej
Sirig – Kikinda
Mladost – Banat
Sloven slobodan tim

 

RUKOMET


Treća Srpska liga Srem – Južna Bačka (ž)

8. kolo:
Cepelin – Temerin II 18:23
Rusin – Železničar II 16:26
Odžaci – Hajduk 26:27
Radnički – Mladost II 36:32
Klenak 09 – Deronje 28:15
Eret – Sonta (nije odigrano)

9. kolo:
Mladost II – Cepelin 21:21
Deronje – Rusin 22:14
Temerin II – Klenak 09 24:29
Sonta – Radnički 23:28
Železničar II – Odžaci 24:21
Hajduk – Eret (nije odigrano)


10. kolo (15.11.):
Cepelin – Sonta
Rusin – Odžaci
Radnički – Hajduk
Klenak 09 – Mladost II
Deronje – Temerin II
Eret – Železničar II

Naslovi

Popularni Članci