BM teleks od 12. februara 2010.

  12 februar 2010
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

VATERPOLO

9. kolo
Zemun – Bečej 2005 10:9
10. kolo (subota, 13. februar)
ŽAK – Bečej 2005

FUTSAL

Druga liga Srbije
8. kolo (nedelja, 14. februar, 18.00)
Bečej – Tango

RSI – mali fudbal
6. kolo

Grupa A:
Apoteka Higija – PIK Govedarstvo 3:0
Linde gas-Mistik – Pekara Bečej 4:3
Knott Autoflex – PIK Flora 5:1
Domus GM – Eurosweet 4:0
SP Laboratorija – Bečejka 5:1
Tabela: 1. Domus GM 18 bodova, 2. Eurosweet 13, 3. SP Laboratorija 13, 4. Apoteka Higija 13, 5. Linde gas-Mistik 11 bodova

Grupa B:
Sojaprotein – Elektrovojvodina 7:7
Opštinski sud – Policijska stanica Bečej 4:1
OSC „Mladost“ – PIK Remont 3:0
KUD „Đido“ – Origo-mini 3:0
EIG servis – Bečejprevoz 5:4
Tabela: 1. Opštinski sud 15 bodova, 2. EIG servis 13, 3. OSC Mladost 12, 4. Bečejprevoz 10 poena

KOŠARKA

Prva srpska liga – Sever (m)
16. kolo
Kikinda - Jedinstvo (NB) 55:67
15. kolo (subota, 13. februar, 19.00)
Jedinstvo (NB) - „Sv.Đorđe“ (Ž)

Kvalitetna liga juniora (m)
17. kolo
Dinamo (Pančevo) - Jedinstvo (Novi Bečej) – odloženo.
18. kolo (nedelja, 14. februar, 10.00)
Jedinstvo (Novi Bečej) – Kikinda

Kvalitetna liga kadeta (m) – grupa Banat
3. kolo
Proleter (Zrenjanin) - Jedinstvo (Novi Bečej) – odloženo.
4. kolo (nedelja, 14. februar, 12.00)
Jedinstvo (NB) – Tamiš (Pančevo)

VIBA liga pioniri
14. kolo
Tisa – Sport key – odloženo.

KUGLANJE

Super liga Srbije (ž)
11. kolo
EDB (Beograd) - Jedinstvo (Novi Bečej) 2:6 (3.131:3.231)
12. kolo (subota, 13. februar, 16.00)
Jedinstvo (Novi Bečej) – Ada computers (Novi Sad)

Prva liga Srbije – Vojvodina (ž)
11. kolo
Petrovaradin – Vojvodina (Bačko Gradište) 7:1 (3.076:2.991)
12. kolo  (nedelja, 14. februar, 15.00)
Vojvodina (Bačko Gradište) – Spartak (Debeljača)

Prva liga Srbije – Vojvodina (m)
11. kolo
Vihor (Sombor) – Jedinstvo (Novi Bečej) 2:6 (3.400:3.424)
12. kolo (nedelja, 14. februar, 10.00)
Jedinstvo (Novi Bečej) – Banat (Zrenjanin)

Prva vojvođanska liga (m)
11. kolo
Bečej je bio slobodan.
12. kolo (nedelja, 14. februar, 13.00)
Slavia (Kovačica) -  Bečej

Druga vojvođanska liga (m)
13. kolo (subota, 13. februar, 16.00)
Vojvodina (Bačko Gradište) – Srem (Sremska Mitrovica)

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija