BM teleks od 23. marta 2018.

  23 mart 2018
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Fudbal

16. kolo:
Radnički NP – Bečej 1918 0:1
Brat. 1946 – Bačka 1901 1:0
Radnički SM – Radnički ZR 3:2
Radnički (Š) – Odžaci 0:5
Mladost – Crvena zvezda 0:1
Železničar – Omladinac 1:0
Dunav – Cement 1:0
Borac – Dinamo 1945 1:2



17. kolo:
Bečej 1918 – Radnički (Š) 4:0
Mladost – Bratstvo 1946 1:3
Crvena zvezda – Borac 1:2
Dinamo 1945 – Rad. NP 1:0
Odžaci – Dunav 5:1
Cement – Železničar 1:0
Omladinac – Radnički SM 1:3
Radnički ZR – Bačka 1901 2:1

18. kolo (24/25.3):
Dunav – Bečej
Bratstvo 1946 – Radnički (Zr)
Bačka 1901 – Omladinac
Radnički (SM) – Cement
Železničar – Odžaci
Radnički (Š) – Dinamo
Radnički (NP) – C. zvezda
Borac – Mladost

19. kolo (31.3/1.4):
Bečej 1918 – Železničar
Borac – Bratstvo 1946
Mladost – Radnički (NP)
Crvena zvezda – Radnički (Š)
Dinamo 1945 – Dunav
Odžaci – Radnički (SM)
Cement – Bačka 1901
Omladinac – Radnički (Zr)

Odbojka

I b liga Srbije (m)

18. kolo:
Novi Sad – MOK Bečej 3:1
Užice – Loznica 1:3
Toplički vitezovi – FAP Livnica 3:0
Banat – Borac 2:3
Srem iton – Timok 3:2
Bavanište – Dubočica 0:3

19. kolo:
Loznica – MOK Bečej 3:0
Bavanište – Novi Sad 0:3
Dubočica – Srem iton 3:1
Timok – Banat 1:3
FAP Livnica – Užice 0:3
Borac – Toplički vitezovi 3:2

20. kolo (24/25.3):
MOK Bečej – FAP Livnica
Novi Sad – Loznica
Užice – Borac
Toplički vitezovi – Timok
Banat – Dubočica
Srem iton – Bavanište

21. kolo (31.3):
Borac – MOK Bečej
Srem iton – Novi Sad
Bavanište – Banat
Dubočica – Toplički vitezovi
Timok – Užice
FAP Livnica – Loznica

I vojvođanska liga, grupa istok (ž)

12. kolo:
Bagljaš 023 – ŽOK Bečej 3:0
Mladost – Proleter 3:1
Slavija – Merkur 3:0
Grbić – NS Volej tim 1:2
Slobodna ekipa Novi Sad II.

13. kolo:
ŽOK Bečej – Slavija 1:3
Grbić – Mladost 3:1
NS Volej tim – Novi Sad II (odloženo)
Merkur – Proleter 3:0
U ovom kolu slobodna je ekipa Bagljaš 023 iz Zrenjanina.

14. kolo (24/25.3):
Proleter – ŽOK Bečej
Mladost – Merkur
Bagljaš 023 – NS Volej tim
Novi Sad II – Grbić
Slobodna je ekipa Slavije iz Novog Sada.

I vojvođanska liga, grupa sever (ž)

10. kolo:
Soko – Libero 0:3
Apatin – CVS Elbraco technoland 3:1
Spartak II – Goks in phibrows 3:0
Vrbas – Hajduk 3:0

11. kolo:
Libero – CVS Elbraco technoland 0:3
Vrbas – Apatin 1:3
Hajduk – Spartak II 0:3
Goks in phibrows – Soko 3:0

12. kolo (24/25.03):
Apatin – Libero
CVS Elbraco technoland – Goks in phibrows
Soko – Hajduk
Spartak II – Vrbas

Košarka

Druga MRL, sever (m)

18. kolo:
Karađorđevo – Tisa 82:68

19. kolo:
Tisa – Sivac 59:79

20. kolo:
Petrovgrad – Tisa 108:94
Sivac – Sloboda 73:76
Karađorđevo – Crvenka 93:59
Bud. – Spartak OKK 93:78
Vojvodina BŠ – Kadet 64:83
Joker – Velika Kikinda 74:61
Star – Bagljaš 103:70

21. kolo:
Tisa – Sloboda 91:100
Star – Petrovgrad 80:62
Bagljaš – Joker (odloženo)
Velika Kikinda – Voj. BŠ 70:65
Kadet – Budućnost 73:69
Sp. OKK – Karađorđevo 77:68
Crvenka – Sivac 58:81

22. kolo (24/25.3):
Tisa – Crvenka (nedelja, 19 č)
Petrovgrad – Sloboda
Sivac – Spartak OKK
Karađorđevo – Kadet
Budućnost – Velika Kikinda
Vojvodina – Bagljaš
Joker – Star

23. kolo (31.3):
Spartak OKK – Tisa
Joker – Petrovgrad
Star – Vojvodina
Bagljaš – Budućnost
Velika Kikinda – Karađorđevo
Kadet – Sivac
Crvenka – Sloboda

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija