BM teleks od 27. maja 2016.

  27 maj 2016
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

26. kolo:
Bečej 1918 – OFK Mladost APA 4:1
OFK Vrbas – Srbobran 2:1
Radnički – Polet 3:1
Bratstvo 1046 – ŽAK 4:1
Tekstilac – Tisa 1:0
Subotica – Zadrugar 1:0
Bačka – Tavankut 3:2
Mladost – Sloga 0:2

 

27. kolo:
Bečej 1918 – Tekstilac 3:0
OFK Mladost APA – Mladost 2:1
Sloga – Bratstvo 1946 3:1
ŽAK – Bačka 0:0
Tavankut – Radnički 5:1
Polet – Subotica 2:1
Zadrugar – OFK Vrbas 3:0
Srbobran – Tisa 1:2

28. kolo:
Mladost – Bečej 1918 2:3
Tekstilac – Srbobran 5:3
Tisa – Zadrugar 5:1
OFK Vrbas – Polet 6:2
Subotica – Tavankut 1:0
Radnički – ŽAK 1:0
Bačka – Sloga 0:6
Bratstvo 1946 – OFK Mladost APA 3:1

29. kolo (28/29.5. 17 č):
Bečej 1918 – Bratstvo 1946
Mladost – Tekstilac
OFK Mladost APA – Bačka
Sloga – Radnički
ŽAK – Subotica
Tavankut – OFK Vrbas
Polet – Tisa
Zadrugar – Srbobran

MFL Vrbas – Titel – Žabalj

19. kolo:
Obilić (V) – Mladost 2:2
Sloga – Vojvodina 0:1
Mladost radost – Budućnost 3:2
Bačka – Iskra 0:0
Obilić (Z) – Hajduk 2:0
Slobodan tim: Jedinstvo Bačko Petrovo Selo.

20. kolo:
Mladost – Jedinstvo (odloženo)
Vojvodina – Mladost radost 0:1
Hajduk – Bačka 0:4
Iskra – Sloga 6:0
Budućnost – Obilić (V) 1:2
Slobodan tim: Obilić Zmajevo.

21. kolo (29.5. 17 č):
Jedinstvo – Budućnost
Obilić (V) – Vojvodina
Mladost radost – Iskra
Sloga – Hajduk
Bačka – Obilić (Z)
Slobodan tim: Mladost.

Karate

Prvenstvo Srbije

Jovana Borđoški, Nevena Kosanović i Snežana Damjanović, članice KK „B.P.S“ su postale državne prvakinje u kategoriji seniorki u katama i borbama, dok su u kategoriji mlađih seniorki u katama osvojile prvo, a u borbama treće mesto na Prvenstvu Srbije održanom u Šapcu 22. maja uz učešće 650 takmičara iz 65 klubova.
Klub iz Bačkog Petrovog Sela je predstavljalo 14 takmičara a Milorad Todorović, Aleksandar Damjanović i Norbert Hajagoš su bili treći, kao i Nataša Đurić, Slađana Kojčič i Judit Ferčik u konkurencijii pionirki i Bence Gedelei, Ognjen Stanojev i Levente Pece u katama ekipno.
U katama pojedinačno Nevena Kosanović je osvojila jednu zlatnu i jednu bronzanu medalju, kao i Levente Pece i Snežana Damjanović u katamama.
U borbama pojedinačno Nevena Kosanović osvojila je dve zlatne i dve bronzane medalje, a Snežana Damjanović jedno zlato i tri bronze. Srebro su osvojili Milorad Todorović, Jovana Borđoški i Nataša Đurić.
Ostvarenim rezultatima Petrovoselci su u ukupnom plasmanu bili treći.

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija