FUTSAL
Prva liga Srbije

16. kolo:
Bečej – Kolubara 3:0
Kopernikus – Novi Pazar 3:5
Naisus – Kalča 4:2
Vranje – Ekonomac 1:6
Smederevo – SAS 3:5

17. kolo:
Smederevo – Bečej (07.04. 21 č)
SAS – Vranje
Ekonomac – Naisus
Kalča – Kopernikus
Novi Pazar – Kolubara

FUTSAL
Prva liga Srbije
17. kolo:
Smederevo – Bečej 6:4
SAS – Vranje 5:3
Ekonomac – Naisus 6:1
Kalča – Kopernikus 6:7
Novi Pazar – Kolubara 6:3

FUDBAL

PFL Novi Sad

21. kolo:
Vojvodina (T) – Vojvodina (BG) 4:3
Mladost (NS) – Budućnost (G) 1:1
Jedinstvo – Petrovaradin 1:0
Sutjeska – Budućnost (M) 0:0
Mladost (BP) – Tvrđava 1:3
ŽSK – Mladost (T) 5:0
Kabel – Borac 2:0
Veternik – TSK 0:0

FUDBAL
PFL Novi Sad

23. kolo:
ŽSK – Vojvodina (BG) 2:0
Petrovaradin – Budućnost (G) 0:2
Mladost (NS) – Budućnost (M) 0:1
Jedinstvo – Tvrđava 1:2
Sutjeska – Mladost (T) 2:2
Mladost (BP) – Borac 1:1
Kabel – TSK 2:2
Vojvodina (T) – Veternik 1:1

FUDBAL


PFL Novi Sad

26. kolo:
Vojvodina (BG) – Jedinstvo 1:3
Budućnost (G) – Kabel 2:0
Vojvodina (T) – ŽSK 0:3
Veternik – Mladost (BP) 3:2
TSK – Sutjeska 4:2
Borac – Mladost (NS) 1:0
Mladost (T) – Petrovaradin 0:1
Tvrđava – Budućnost (M) 2:0

FUDBAL

PFL Novi Sad

28. kolo:
Vojvodina (BG) – Petrovaradin 2:8
Budućnost (G) – ŽSK 1:0
Kabel – Mladost (BP) 3:1
Vojvodina (T) – Sutjeska 2:1
Veternik – Jedinstvo 2:3
TSK – Mladost (NS) 0:0
Borac – Budućnost (M) 1:1
Mladost (T) – Tvrđava 3:1

FUDBAL
MFL Vrbas-Titel-Žabalj

32. kolo:
Bečej 1918 – Jedinstvo (G) 3:0
Bačka – Mladost 2:0
Napredak – Proleter 1:2
Hajduk (Č) – Hajduk (G) 6:1
Iskra – Obilić (Z) 0:3
Budućnost – Titel 3:4
Obilić (V) – Mladost radost 0:4
Sloga – Miletić 0:5
Slobodan tim Jedinstvo (Bačko Petrovo Selo).

FUDBAL

PFL Novi Sad


1. kolo (23.08. 17 č):
Proleter – Bečej 1918
Stari grad – Maglić
Budućnost – Borac
Mladost radost – Tvrđava
Hajduk – Obilić
Sutjeska – Kulpin
Mladost – Titel
Vojvodina – Krila krajine

FUDBAL
PFL Novi Sad

1. kolo:
Proleter – Bečej 1918 2:1
Stari grad – Maglić 3:0
Budućnost – Borac 1:2
Mladost radost – Tvrđava 1:1
Hajduk – Obilić 0:0
Sutjeska – Kulpin 3:0
Mladost – Titel 2:2
Vojvodina – Krila krajine 0:1

2. kolo:
Bečej 1918 – Hajduk 2:0
Maglić – Krila krajine 3:1
Titel – Vojvodina 1:0
Kulpin – Mladost 1:3
Obilić – Sutjeska 0:2
Tvrđava – Proleter 3:2
Borac – Mladost radost 0:1
Stari grad – Budućnost 0:0

3. kolo:
Sutjeska – Bečej 1918 0:2
Budućnost – Maglić 1:2
Mladost radost – Stari grad 6:0
Proleter – Borac 1:3
Hajduk – Tvrđava 3:1
Mladost – Obilić 1:1
Vojvodina – Kulpin 5:1
Krila krajine – Titel 0:1

4. kolo:
Bečej 1918 – Mladost 4:1
Maglić – Titel 0:1
Kulpin – Krila krajine 4:2
Obilić – Vojvodina 0:4
Tvrđava – Sutjeska 0:0
Borac – Hajduk 1:1
Stari grad – Proleter 0:1
Budućnost – Mladost radost 2:3
5. kolo (20.09. 16 č):
Vojvodina – Bečej 1918
Mladost radost – Maglić
Proleter – Budućnost
Hajduk – Stari grad
Sutjeska – Borac
Mladost – Tvrđava
Krila krajine – Obilić
Titel – Kulpin

6. kolo (24.09. 16 č):
Bečej 1918 – Krila krajine
Maglić – Kulpin
Obilić – Titel
Tvrđava – Vojvodina
Borac – Mladost
Stari grad – Sutjeska
Budućnost – Hajduk
Mladost radost – Proleter

7. kolo (27.09. 16 č):
Titel – Bečej 1918
Proleter – Maglić
Hajduk – Mladost radost
Sutjeska –Budućnost
Mladost – Stari grad
Vojvodina – Borac
Krila krajine – Tvrđava
Kulpin - Obilić

 

MFL Vrbas-Titel-Žabalj

1. kolo:
Budućnost – Vojvodina 3:1
Mladost – Iskra 1:3
Sloga – Jedinstvo (BPS) 0:6
Obilić – Bačka 1:5
Jedinstvo (G) – Napredak 2:1
Miletić – Hajduk 2:1

2. kolo:
Vojvodina – Sloga 6:1
Jedinstvo (BPS) – Miletić 0:2
Obilić – Mladost 1:0
Bačka – Hajduk 1:0
Napredak – Budućnost 0:0
Iskra – Jedinstvo (G) 1:2

3. kolo:
Miletić – Vojvodina 5:2
Hajduk – Jedinstvo (BPS) 0:2
Mladost – Bačka 2:3
Jedinstvo (G) – Obilić 7:1
Budućnost – Iskra 3:1
Sloga – Napredak 1:1

4. kolo:
Vojvodina – Hajduk 1:3
Bačka – Jedinstvo (BPS) 4:1
Mladost – Jedinstvo (G) 1:5
Napredak – Miletić 0:2
Iskra – Sloga 5:0
Obilić – Budućnost 0:6
5. kolo (21.09. 16 č):
Jedinstvo (BPS) – Vojvodina
Budućnost – Mladost
Jedinstvo (G) – Bačka
Sloga – Obilić
Miletić – Iskra
Hajduk – Napredak

6. kolo (28.09. 15,30 č):
Bačka – Vojvodina
Napredak – Jedinstvo (BPS)
Mladost – Sloga
Iskra – Hajduk
Obilić – Miletić
Jedinstvo (G) – Budućnost

STONI TENIS

Prva liga Srbije (Ž)

Stonoteniserke Vojvodine iz Bačkog Gradišta su u 1. kolu Prve lige Srbije u Ostojićevu savladale ekipu Sloge rezultatom 4:0. Dve pobede je ostvarila Aneta Poljak, a po jednu Edina Benke i Nikolet Oros. U drugom kolu 27. septembra (17 č) Gradištanke su domaćini ekipi Vršca.

Druga liga Srbije (M)

U prvom kolu Druge lige Srbije stonoteniseri Vojvodine iz Bačkog Gradišta su na svom terenu savladali ekipu ŽAK iz Sombora rezultatom 4:2. Po dve pobede su ostvarili Ištvan Poljak i Viktor Melik. U drugom kolu 27. septembra Gradištanci igraju u Bačkoj Topoli protiv istoimene ekipe.

Gradištanci nižu pobede

Na četvrtom Memorijalnom turniru „Sabo Ištvan“ u Čoki, održanom 30. avgusta, u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja koje se boduje za rang-listu Srbije, Gradištanci su učestvovali sa pet takmičara. U grupi mlađih kadeta Akoš Benke je osvojio prvo mesto, kao i Radmila Tominjak u konkurenciji mlađih kadetkinja. Barbara Đurčik se plasirala u četvrtfinale, a Ivana Ćućuz u osminu finala.
Na turniru za stariji uzrast kadeta koje se nije bodovalo za rang-listu Srbije, prvo mesto je osvojila Nikolet Oros.


Na takmičenju su izabrani i najbolji treneri za kadete i kadetkinje: Ištvan Poljak i Šandor Poljak iz Vojvodine iz Bačkog Gradišta

Kolenica kup

STK Bečej 21. septembra organizuje Otvoreno prvenstvo Bečeja za veterane – 15. Kolenica kup. Takmičenje će, kao i dosad, biti održano u sportskom centru, s početkom u 9 časova.
Stonoteniseri će se na turniru nadmetati u četiri starosne kategorije: u apsolutnoj kategoriji – seniori (pravo nastupa imaju svi igrači), u kategoriji takmičara od 35 do 50 godina starosti, u grupi od 50 do 60 godina starosti i u kategoriji starijih od 60 godina.

FUTSAL
Prva liga Srbije

1. kolo:
Bečej – Vranje 2:1
SAS Maksbet – Nova Pazova 4:2
Kopernikus – Novi Pazar 5:3
Vintersport – Mungosi 4:4
Ekonomac – Fontana 4:0
Smederevo – Kalča (odloženo)

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija