Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

22. kolo:
Bečej 1918 – Polet 7:1
Radnički – OFK Vrbas 0:1
Bratstvo 1946 – Srbobran 6:0
OFK Mladost APA – Tavankut 2:1
Sloga – ŽAK 2:1
Tekstilac – Subotica 2:1
Bačka – Tisa 1:2
Mladost – Zadrugar 2:1

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

23. kolo:
Tavankut – Bečej 1918 2:2
Sloga – Tekstilac 8:1
ŽAK – OFK Mladost APA 2:2
Polet – Mladost 0:1
Zadrugar – Bratstvo 1946 0:1
Srbobran – Bačka 1:2
Tisa – Radnički 2:1
OFK Vrbas – Subotica 2:2

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

24. kolo:
Bečej 1918 – ŽAK 3:2
Radnički – Srbobran 0:2
Bratstvo 1946 – Polet 13:0
OFK Mladost APA – Sloga 1:4
Tekstilac – OFK Vrbas 2:0
Subotica – Tisa 1:2
Bačka – Zadrugar 0:2
Mladost – Tavankut 4:1

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

26. kolo:
Bečej 1918 – OFK Mladost APA 4:1
OFK Vrbas – Srbobran 2:1
Radnički – Polet 3:1
Bratstvo 1046 – ŽAK 4:1
Tekstilac – Tisa 1:0
Subotica – Zadrugar 1:0
Bačka – Tavankut 3:2
Mladost – Sloga 0:2

Fudbal

Vojvođanska liga, zona Bačka

29. kolo:
Bečej 1918 – Bratstvo 1946 1:1
Mladost – Tekstilac 1:2
OFK Mladost APA – Bačka 1:2
Sloga – Radnički 0:0
ŽAK – Subotica 1:1
Tavankut – OFK Vrbas 5:0
Polet – Tisa 1:4
Zadrugar – Srbobran 2:0

FUDBAL

Liga petlića

Mali fudbaleri Fudbalskog kluba Bečej, rođeni 2004. godine, osvojili su prvo mesto u Ligi mlađih petlića u grupi „C“ Gradske lige Novi Sad. Za pobedničko mesto takmičilo se još devet klubova, a Bečejci su zabeležili pobedu u 13 od 18 utakmica. Od ove godine „petliće“ trenira Nemanja Vasin.
Pehar za pobedu je kapitenu Bečejaca Luki Božičiću uručio sekretar Fudbalskog saveza opština Bečej i Srbobran i predsednik Skupštine OFK Bečej 1918 Slaviša Dabižljević, koji je istakao da je pobeda mladih Bečejaca pokazatelj da fudbal u Bečeju ima budućnost.

Fudbal

Vojvođanska liga Sever

3. kolo:
Bečej 1918 – Zadrugar 5:0
Mladost APA – Polet 1:0
Srbobran – Mladost 2:1
OFK Vrbas – Potisje 1:2
Radnički – Subotica 1:0
Bačka – Sloga 3:0
Tavankut – Budućnost 1:0
Tisa – Tekstilac 2:0

Fudbal

Vojvođanska liga, sever

5. kolo:
Bečej 1918 – Sloga 3:0
Srbobran – Mladost APA 3:0
OFK Vrbas – Mladost 2:1
Radnički – Budućnost 1:1
Bačka – Polet 1:4
Tavankut – Zadrugar 1:2
Tisa – Potisje 1:1
Subotica – Tekstilac 1:2

Fudbal

Vojvođanska liga, Sever

7. kolo:
Bečej 1918 – Bačka 4:0
OFK Vrbas – Mladost APA 1:0
Srbobran – Polet 4:0
Radnički – Zadrugar 0:3
Tavankut – Sloga 1:2
Tisa – Mladost 1:1
Subotica – Potisje 0:1
Tekstilac – Budućnost 0:5

Fudbal

Vojvođanska liga, sever

9. kolo:
Bečej 1918 – Polet 4:0
OFK Vrbas – Srbobran 2:3
Radnički – Sloga 1:1
Tavankut – Bačka 0:1
Tisa – Mladost APA 5:1
Subotica – Mladost 0:1
Tekstilac – Zadrugar 0:0
Budućnost – Potisje 3:0 (SR)

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija