Fudbal

Vojvođanska liga sever

19. kolo:
Bečej 1918 – Mladost 5:0
Radnički – Tekstilac 4:0
OFK Vrbas – Zadrugar 5:2
Srbobran – Sloga 0:1
Subotica – Polet 2:5
Tisa – Budućnost 2:0
Tavankut – Potisje 0:2
Bačka – Mladost APA 1:1

Fudbal

Vojvođanska liga sever

22. kolo:
Bačka – Bečej 1918 0:2
Polet – Srbobran 2:0
Mladost APA – OFK Vrbas 2:1
Sloga – Tavankut 2:0
Mladost – Tisa 2:1
Zadrugar – Radnički 3:0
Potisje – Subotica 2:0
Budućnost – Tekstilac 1:1

Fudbal

Vojvođanska liga sever

24. kolo:
Polet – Bečej 1918 1:2
Srbobran – OFK Vrbas 5:1
Bačka – Tavankut 1:1
Mladost APA – Tisa 1:2
Sloga – Radnički 2:0
Mladost – Subotica 5:2
Zadrugar – Tekstilac 1:2
Potisje – Budućnost 0:3

Fudbal

Vojvođanska liga sever

26. kolo:
Bečej 1918 – Tavankut 3:0
Polet – OFK Vrbas 1:0
Srbobran – Tisa 2:2
Mladost APA – Subotica 3:0
Sloga – Tekstilac 1:0
Bačka – Radnički 1:0
Mladost – Budućnost 3:1
Zadrugar – Potisje 5:5

Fudbal

Vojvođanska liga sever

29. kolo:
Subotica – Bečej 1918 5:0
Mladost – Polet 8:1
Zadrugar – Sloga 2:7
Potisje – Mladost APA 3:3
Budućnost – Bačka 5:0
Tekstilac – Srbobran 2:3
Radnički – OFK Vrbas 1:2
Tisa – Tavankut 1:1

Stoni tenis

Prvenstvo Balkana - Bronza za Radmilu Tominjak

Na Balkanskom šampionatu za igrače do 21 godine starosti održanom početkom avgusta u Podgorici, reprezentativci Srbije uspeli su da osvoje pet medalja.

Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

7. kolo:
Bečej 1918 – Radnički (Zr) 2:0
Cement – Bratstvo 1946 2:1
Odžaci – Omladinac 2:0
Dinamo 1945 – Bačka 1901 4:0
C. zvezda – Radnički (SM) 0:0
Mladost (BJ) – Železničar 1:1
Borac – Dunav 1:1
Radnički (NP) – Radnički (Š) 4:0

Fudbal

Srpska liga, grupa Vojvodina

9. kolo:
Bečej 1918 – Cement 5:0
Odžaci – Bratstvo 1946 0:2
Dinamo 1945 – Omladinac 2:0
C. zvezda – Radnički (Zr) 1:2
Mladost – Bačka 1901 1:1
Borac – Radnički (SM) 2:1
Radnički (NP) – Železničar 1:0
Radnički (Š) – Dunav 2:4

Košarka

Druga MRL sever (m)

7. kolo:
Tisa – Petrovgrad 64:81 (10:17, 25:19, 15:25, 14 20)
Sloboda (NS) – Sivac 74:61
Crvenka – Karađorđevo 71:81
Spartak OKK – Budućnost 78:77
Kadet – Vojvodina 85:59
Velika Kikinda – SO Koš 89:67
Bagljaš – Star 63:106

Odbojka

I Vojvođanska liga istok (ž)

6. kolo:
Merkur – ŽOK Bečej 3:2 (19:25, 25:19, 19:25, 25:11, 15:12)
Mladost – Novi Sad II 2:3
Bagljaš 023 – Grbić 1:3
Slavija – NS Volej tim 3:2
Slobodna je ekipa Proletera iz Zrenjanina.

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija