BM teleks od 17. februara 2017.

  17 februar 2017
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Odbojka

I b liga Srbije (m)

12. kolo:
Timok (Za) – MOK Bečej 3:1
Metalac Takovo (GM) – Zaslon (Ša) 0:3
Dubočica (Le) – Bavanište 3:0
Napredak (037) – Užice 3:1
Antena (Kš) – Mladenovac 0:3
Novi Sad – Srem Iton (SM) 3:0

 

13. kolo:
MOK Bečej – Antena (Kš) 3:1
NS – Metalac Takovo (GM) 3:2
Srem Iton (SM) – Timok (Za) 3:1
Mladenovac – Napredak 037 (Kš) 3:1
Užice – Dubočica (Le) 2:3
Bavanište – Zaslon 2:3

14. kolo (17/18.2):
Napredak 037 (Kš) – MOK Bečej
Metalac Takovo – Bavanište
Zaslon (Ša) – Užice
Dubočica (Le) – Mladenovac
Antena (Kš) – Srem Iton (SM)
Timok (Za) – Novi Sad

15. kolo (24/25.2):
MOK Bečej – Dubočica (Le)
Timok (Za) – Metalac Takovo
Novi Sad – Antena (Kš)
Srem Iton (SM) – Napredak 037 (Kš)
Mladenovac – Zaslon (Ša)
Užice – Bavanište (Ša)

Prva vojvođanska liga istok (ž)

10. kolo (18/19.2):
Hercegovina (RT) – ŽOK Bečej
Žitište – Kikinda
Krajišnik – Proleter (Zr)
Inđija – Mladost 2 (NP)
U ovom kolu slobodna je ekipa Banat iz Vršca.

11. kolo (25/26.2):
ŽOK Bečej – Žitište
Mladost II (NP) – Krajišnik
Proleter (Zr) – Hercegovina (RT)
Kikinda – Banat (Vš)
U ovom kolu slobodna je ekipa Inđije.

Prva vojvođanska liga centar (ž)

10. kolo (18/19.2):
Libero – NS-TIM
Štrand volej – Star
Slavija – Grbić
Dunav volej – NS volej tim
Beočin – Lavice 07

11. kolo (25/26.2):
Libero – Štrand volej
NS Tim – Beočin
Lavice 07 – Dunav volej
NS Volej tim – Slavija
Grbić – Star

Košarka

Druga regionalna liga sever (m)

15. kolo:
Tisa – Odžaci 66:56
Sivac – Velika Kikinda 71:91
Bagljaš – SO Koš 102:62
Kadet – Sloboda NS 73:84
Star – Karađorđevo 97:58
Budućnost – Mladost Veternik 71:66
U ovom kolu slobodna je ekipa Petrovgrad (Zr).

16. kolo:
Karađorđevo – Tisa 71:82
Velika Kikinda – Budućnost 70:63
Mladost Veternik – Star 87:83
Odžaci – Kadet 60:64
Sloboda NS – Bagljaš 78:73
SO Koš – Petrovgrad 53:82
U ovom kolu slobodna je ekipa Sivca.

17. kolo (18/19.2):
Tisa – Mladost Veternik (nedelja, 19 č)
Sivac – SO Koš
Petrovgrad (Zr) – Sloboda NS
Bagljaš (Zr) – Odžaci
Kadet (NS) – Karađorđevo
Star (NS) – Budućnost (NS)
U ovom kolu slobodna je ekipa Velika Kikinda.

18. kolo (25/26.2):
Budućnost (NS) – Tisa
Velika Kikinda – Star (NS)
Mladost Veternik – Kadet (NS)
Karađorđevo – Bagljaš (Zr)
Odžaci – Petrovgrad (Zr)
Sloboda NS – Sivac
U ovom kolu slobodna je ekipa SO Koš iz Sombora.

Džudo

Prvenstvo Vojvodine

Srebrnu medalju je osvojio Aleksandar Stojkov, a bronzanu Marko Simić u kategoriji +90 kg na Prvenstvu Vojvodine održanom u Kaću 4. februara na kojem je nastupilo 153 takmičara iz 35 klubova. Ovim plasmanom bečejski džudisti su stekli pravo učešća na prvenstvu države koje će biti održano 25. februara u Beogradu.

„Temerin 2017”

U Temerinu je 11. i 12. februara održan 33. međunarodni turnir „Temerin 2017” u konkurenciji poletaraca, mlađih i starijih pionira, kadeta i juniora, na kome je nastupilo 830 takmičara iz 53 kluba i šest država. Boje bečejskog kluba branilo je 11 takmičara koji su osvojili 4 medalje. Srebrne su pripale Aleksandaru Stojkovu u konkurenciji kadeta u kategoriji +90 kg, poletarcima Marčelu Berčeku u kategoriji 50 kg i Danijel Stuparu u kategoriji 20 kg, a bronzanu medalju u konkurenciji kadeta osvojio je Marko Simić u kategoriji +90 kg.
U subotu, 17. februara, bečejski džudisti nastupiće na turniru u Rumi.

Vaterpolo

Prva b liga Srbije sever (m)

6. kolo:
Bečej – ŽAK (Ki)12:9
Spartak (Su) – Proleter (Zr) 15:4
Polet (So) – Banja Luka 7:7

7. kolo:
Banja Luka – Bečej 16:4
Polet (So) – Spartak (Su) 8:19
ŽAK (Ki) – Proleter (Zr) 16:4

8. kolo (18/19.2):
Bečej – Polet (So) (subota, 19 č)
Spartak (Su) – ŽAK (Ki)
Proleter (Zr) – Banja Luka

9. kolo (25/26.2):
Bečej – Spartak Prozivka (Su)
Polet (So) – Proleter (Zr)
Banja Luka – ŽAK (Ki)

Stoni tenis

I liga Srbije (ž):

11. kolo:
Vojvodina (BG) – Zmajevo 4:0
Meč je odigran nedelju dana ranije, jer predstojećeg vikenda Radmila Tominjak i Edina Benke imaju nastup za reprezentaciju Srbije u Češkoj.

II liga Srbije (ž)

11. kolo:
Bečej – Bačka BB 4:0
12. kolo (18.2):
Sloga (Os) – Bečej

Otvoreno prvenstvo Bečeja

Na Otvorenom prvenstvu Bečeja održanom 4. februara u konkurenciji mlađih kadetkinja Jovana Kozarski, članica Vojvodine iz Bačkog Gradišta, osvojila je treće mesto.

Plasman kadetkinje:
1. Katarina Gvozdenović (Dom-boš – Mali Iđoš)
2. Anita Dobo (Doža – Skorenovac)
3-4. Jovana Kozarski (Vojvodina – B. Gradište)
3-4. Gloria Đerđ (Doža – Skorenovac)

Naslovi

Popularni Članci