BM teleks od 23. februara 2018.

  23 februar 2018
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

FUDBAL

Kontrolne utakmice

Fudbaleri Bečeja su nastavili seriju kontrolnih utakmica.
Protiv ekipe Spartaka su zabeležili pobedu 2:0, zatim su izgubili od ekipe Kozare iz Banatskog Velikog Sela 2:3, potom su savladali ekipu Jedinstva iz Novog Bečeja sa 5:1, da bi u osmoj proveri odigrali nerešeno sa fudbalerima Čelareva 2:2. Do početka prolećnog dela prvenstva planirano je da se odigraju još dva meča ukoliko to dozvole vremenske prilike.  U nedelju u Nadalju od 13 časova trebalo bi da se sastanu sa ekipom Šajkaša, a u sredu u Kikindi bi trebalo da imaju generalnu probu protiv istoimene ekipe.  

Odbojka

I b liga Srbije (m)

15. kolo:
MOK Bečej – Banat 1:3
Timok – Novi Sad 3:2
Borac – Dubočica 3:1
FAP Livnica – Bavanište 0:3
Loznica – Srem iton 3:0
Užice – Toplički vitezovi 3:0

16. kolo:
Toplički vitezovi – MOK Bečej 3:2
Novi Sad – Užice 3:2
Banat – Loznica 1:3
Srem iton – FAP Livnica 3:0
Bavanište – Borac 3:0
Dubočica – Timok 1:3

17. kolo (24.2):
MOK Bečej – Užice (subota,18 č)
Dubočica – Novi Sad
Timok – Bavanište
Borac – Srem iton
FAP Livnica – Banat
Loznica – Toplički vitezovi

18. kolo (10.3):
Novi Sad – MOK Bečej
Užice – Loznica
Toplički vitezovi – FAP Livnica
Banat – Borac
Srem iton – Timok
Bavanište – Dubočica

I vojvođanska liga, grupa istok (ž)
Grbić – ŽOK Bečej
Mladost – Slavija
Bagljaš 023 – Proleter
Novi Sad II – Merkur
Slobodna je ekipa NS Volej tim iz Novog Sada.

I vojvođanska liga, grupa sever (ž)
8. kolo (24/25.2):
Vrbas – Libero
Apatin – Soko
Spartak II – CVS Elbraco technoland
Hajduk – Goks in phibrows

Stoni tenis

Turnir u Češkoj

Na Czech Junior & Cadet Open 2018 ITTF Premium Junior Circuit koje je održano od 14. do 18. februara u Hodoninu u Češkoj na kojem učestvuju najbolji igrači sveta u svojim uzrasnim kategorijama, za reprezentaciju Srbije u kadetskoj konkurenciji nastupile su igračice gradištanske Vojvodine Radmila Tominjak, Reka Bezeg, Dora Veđelek, kao i Tamara Turkonje iz Nikolinaca koje su zauzele treće mesto i osvojile bronzanu medalju. Prve su bile Kineskinje, a druga selekcija Indije.

Vaterpolo

I b liga Srbije, grupa sever

7. kolo:
Dunav – Bečej 16:12
Valis – Žak 13:8
Mladost – Spartak Prozivka 6:9

8. kolo (24.2):
Bečej – Mladost
Spartak Prozivka – Valis
Žak – Dunav

9. kolo (3.3):
Valis – Bečej
Spartak Prozivka – Žak
Mladost – Dunav

10. kolo (10.3):
Bečej – Spartak Prozivka
Dunav – Valis
Žak – Mladost

Košarka

Druga MRL, sever (m)

16. kolo:
Vojvodina BŠ – Tisa 64:84
Petrovgrad – Karađorđevo 87:83
Budućnost – Sivac (odloženo)
Joker – Sloboda 78:94
Star – Crvenka 118:67
Bagljaš – Spartak OKK 54:89
Velika Kikinda – Kadet 86:70

17. kolo:
Tisa – Budućnost 89:59
Velika Kikinda – Petrovgrad 68:65
Kadet – Bagljaš (28.2)
Spartak OKK – Star 64:84
Crvenka – Joker 67:60
Sloboda – Vojvodina BŠ (odloženo)
Sivac – Karađorđevo 85:73

18. kolo (24.2):
Karađorđevo – Tisa
Petrovgrad – Sivac
Budućnost NS – Sloboda NS
Vojvodina BŠ – Crvenka
Joker – Spartak OKK
Star – Kadet
Bagljaš – Velika Kikinda

19. kolo (3.3):
Tisa – Sivac
Bagljaš – Petrovgrad
Velika Kikinda – Star
Kadet – Joker
Spartak OKK – Vojvodina BŠ
Crvenka – Budućnost NS
Sloboda NS – Karađorđevo

Naslovi

Popularni Članci