Szavalók vetélkedője: Kilencen jutottak a körzeti versenyre

  11 april 2019
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

A községi szavalóversenyt március 1-jén tartották meg a Népkönyvtár dísztermében. A vetélkedőn 67 tanuló mérte össze felkészültségét az alsósok, felsősök és középiskolások kategóriájában községünk mindegyik általános és középiskolájából.

A szavalókat négytagú zsűri – Varnyú Ilona magyartanárnő, Stefanov Marija és Šijačić Elizabeta, a Népkönyvtár munkatársai, Kulcsár Sarolta tanítónő, programszervező és Tucakov Aneta színésznő –értékelte.
Az alsósok csoportjában Varnyú Leóna, Selena Jovanović és Nikolaj Erak képviselik majd községünket a körzeti versenyen.

A felsősök kategóriájában Horváth Kinga, Koncz Antónió és Ivana Onjin bizonyultak a legjobbaknak, míg a középiskolások közül Fekete Léna, Farkas Trisztán és Aleksandra Čiplić utazhatnak a bácsi körzeti döntőre, amelyet március 16-án és 17-én tartanak meg.

Erer

Naslovi

Popularni Članci